مرکز بهداشت شهرستان کیار
۱۳۹۹/۵/۲۰
1394/05/25
گردهمايي مسئولان روابط عمومي واحدهاي تابعه دانشگاه به ميزباني شهرستان كيار برگزار شد

گردهمايي مسئولان روابط عمومي واحدهاي تابعه دانشگاه به ميزباني شهرستان كيار برگزار شد

http://skums.ac.ir/Dorsapax/Data/Sub_2/File/2145CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC.bmp

وب دا؛ گردهمايي مسئولان روابط عمومي واحدهاي تابعه دانشگاه علوم پزشكي، خدمات بهداشتي و درماني استان به ميزباني شهرستان كيار برگزار شد.

سرپرست شبكه بهداشت و درمان شهرستان كيار ضمن تشكر از خدمات ارزنده دانشگاه جهت ارائه خدمات حوزه بهداشت و درمان ، از تلاش مديريت مركز روابط عمومي و اطلاع رساني اين دانشگاه نيز قدرداني كرد.

مهندس عليرضا قرباني، با اشاره به تحولات اخير در عرصه اطلاع رساني و ارائه آموزش همگاني بر تداوم اين روند و استفاده از ابزارهاي نوين ارتباطي تاكيد كرد.

وي ، مسئولين روابط عمومي را سخنگوي يك دستگاه دانست و افزود: در يكسال اخير شاهد احياء روابط عمومي مراكز تابعه دانشگاه هستيم .

وي با بيان اينكه اطلاع رساني از فعاليت هاي خدمتگزاران به نظام امري ضروري و مورد تاكيد امام خميني (ره) و دولتمردان است افزود: اگر چه خدمات دولت تدبير و اميد براي مردم ملموس است و مردم در دور افتاده ترين مناطق نيز تحول خدمات نظام را از نزديك شاهد هستند اما ارائه گزارش با بكارگيري ابزارهاي ارتباطي لازمه كار مديريتي است.

قرباني در ادامه به بيان گزارش عملكرد دو ساله مركز بهداشتي و درماني شهرستان كيار پرداخت و يادآور شد، اين شهرستان ازجمله مناطقي است كه در زمينه اجراي پزشك خانواده موفق عمل كرده است.

وي، كسب رتبه برتر از نظر تامين تجهيزات، آمبولانس و بهبود استانداردها را نتيجه حمايت مسئولين از فعاليتهاي حوزه سلامت عنوان كرد و افزود: در سالهاي اخير هيچ گونه شكوايه مردمي و تخلفي از سوي بازرسين و ناظرين درون سازمان گزارش نشده است. 

فرماندار شهرستان كيار، در اين گردهمايي، از تمامي پرسنل شاغل در مراكز بهداشتي و درماني تابعه دانشگاه علوم پزشكي استان در زمينه كاهش درد و رنج بيماران و تامين سلامت مردم تقدير كرد.

مرداني افزود: خدمات دولت در حوزه بهداشت و درمان با رضايتمندي همه اقشار رو به رو است چرا كه همه افراد جامعه در تمامي مقاطع زندگي خود و به صورت مستمر دريافت كننده خدمات حوزه سلامت هستند.

وي ادامه داد: با توجه به گام موثري كه دولت در اين جهت برداشته است اجراي دقيق و تلاش براي تحقق اهداف آن وظيفه همه و نيازمند مشاركت تمامي دستگاه ها است.

مرداني تصريح كرد: بدون شك تخصيص اعتبارات هرچند كلان جوابگو درمان بيماران نخواهد بود لذا توجه به امر آموزش و اطلاع رساني و ترويج فرهنگ خود مراقبتي بسيار حائز اهميت و لازمه حفظ سلامت جامعه است.

وي، اطلاع رساني را از عمده ترين وظايف روابط عمومي ها عنوان كرد و تاكيد كرد: روابط عمومي ها بايد با پرهيز از روزمرگي و استفاده حداكثري از امكانات موجود در شفاف سازي عملكرد و انعكاس نقط ضعف و قوت به مديران و جلب حمايت مردمي تلاش نمايند.

وي، اطلاع رساني صحيح و بموقع را از انتظارات مردم از روابط عمومي ها دانست و گفت: روابط عمومي ها با تقويت حس مسئوليت پذيري ، تفكر، برنامه ريزي و توسعه زيرساخت ها در جهت انجام وظايف خود اقدام نمايند. 

گفتني است، در حاشيه برگزاري اين گردهمايي ضمن تجليل از روابط عمومي هاي برتر مباحث آموزشي پيرامون ارتباطات انساني و تشريفات در سازمان با حضور اساتيد گرانقدر دكتر خدامرادي و نادري جهت شركت كنندگان ارائه گرديد.

تعداد بازدید:
35
نویسنده:
amirali nategh
منبع:
روابط عمومي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شلمزار، بلوار شهدا ،شبكه بهداشت شهرستان كيار
كدپستي :8837153113        تلفن : 32624221 -038
دور نگار : 32622615 -038
تاریخ بروز رسانی 1399/05/20
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal