English
۱۳۹۶ يکشنبه ۳۰ مهر
مرکز بهداشت شهرستان کیار
 
ورزش ضامن تندرستي است
سخن روز:
width=6
ساخت مرکز درمان بستر شلمزار به پیشرفت ۹۸ درصدی رسید ساخت مرکز درمان بستر شلمزار به پیشرفت ۹۸ درصدی رسید
به گزارش دفتر وب دا در شهرکرد- معاون توسعه منابع و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ساخت مرکز درمان بستر شهر شلمزار مرکز شهرستان کیار به پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصد رسید. دکتر حمید رئیسی اظهار داشت: تاکنون ۱۳ میلیارد ریال برای ساخت ساختمان این مرکز در زیربنای یک هزار و ۵۰۰ متر مربع هزینه شده است. به گفته وی، سه میلیارد ریال اعتبار نیز برای محوطه سازی این مرکز تخصیص داده شده است. وی اضافه کرد:مبلغ ۱۰ میلیارد ریال نیز برای خرید تجهیزات پزشکی مرکز درمان بستر شلمزار نیاز است که پیگیری تخصیص این اعتبار از سوی دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری ضروری است.
به گزارش دفتر وب دا در شهرکرد- معاون توسعه منابع و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ساخت مرکز درمان بستر شهر شلمزار مرکز شهرستان کیار به پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصد رسید.   
دکتر حمید رئیسی اظهار داشت: تاکنون ۱۳ میلیارد ریال برای ساخت ساختمان این مرکز در زیربنای یک هزار و ۵۰۰ متر مربع هزینه شده است.
به گفته وی، سه میلیارد ریال اعتبار نیز برای محوطه سازی این مرکز تخصیص داده شده است.
وی اضافه کرد:مبلغ ۱۰ میلیارد ریال نیز برای خرید تجهیزات پزشکی مرکز درمان بستر شلمزار نیاز است که پیگیری تخصیص این اعتبار از سوی دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری ضروری است.
تاریخ درج خبر: 1391/09/18 منبع:
نام نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
width=6
width=8
بازدیدکنندگان امروز 3 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 24 کل بازدیدکنندگان 163573 کاربران بر خط 0 کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal